Разлика помеѓу преработките на „Наша ера“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува zh:西元
({{lang-xx}} шаблони)
с (r2.7.2) (Робот: Менува zh:西元)
[[da:Anno Domini]]
[[de:Anno Domini]]
[[en:Anno Domini]]
[[et:PKr]]
[[el:Μ.Χ.]]
[[en:Anno Domini]]
[[es:Anno Domini]]
[[eo:A. D.]]
[[vi:Công Nguyên]]
[[zh-yue:公元]]
[[zh:西元]]
24.401

уредување