Бакирќој: Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Ред 51:
 
[[Категорија:Бакиркој (Истанбул)| ]]
[[Категорија:РегионМармарски Мармарарегион]]
[[Категорија:Населени места во покраината Истанбул]]