Викиншка ера: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава sh:Vikinško doba
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ca:Era víkinga)
с (r2.7.2) (Робот: Додава sh:Vikinško doba)
[[ru:Эпоха викингов]]
[[simple:Viking Age]]
[[sh:Vikinško doba]]
[[fi:Viikinkiaika]]
[[sv:Vikingatiden]]
9.281

уредување