Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на Азија“

с
r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Historija Azije
с (r2.7.3) (Робот: Додава hr:Kategorija:Povijest Azije)
с (r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Historija Azije)
[[szl:Kategoria:Historyjo Azyji]]
[[sr:Категорија:Историја Азије]]
[[sh:Kategorija:Historija Azije]]
[[fi:Luokka:Aasian historia]]
[[sv:Kategori:Asiens historia]]
457

уредувања