Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Географија на САД“

с
r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Geografija SAD
с (r2.6.1) (Робот: Додава sh:Kategorija:Geografija SAD)
[[szl:Kategoria:Geografijo Zjydnoczůnych Sztatůw]]
[[sr:Категорија:Географија САД]]
[[sh:Kategorija:Geografija SAD]]
[[fi:Luokka:Yhdysvaltain maantiede]]
[[sv:Kategori:USA:s geografi]]
457

уредувања