Разлика помеѓу преработките на „Гига-“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ckb:گیگا-
с
с (r2.7.2) (Робот: Додава ckb:گیگا-)
 
[[ar:جيجا]]
[[br:Giga]]
[[bg:Гига-]]
[[br:Giga]]
[[ca:Giga]]
[[cs:Giga]]
[[sk:Giga]]
[[sl:Giga]]
[[ckb:گیگا-]]
[[sr:Гига]]
[[fi:Giga]]
5.331

уредување