Влад Цепеш: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Робот: Додава vi:Vlad Tepes
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с r2.7.2+) (Робот: Додава vi:Vlad Tepes
Ред 178:
[[be:Улад III Цэпеш]]
[[be-x-old:Улад III Цэпеш]]
[[bg:Влад Цепеш]]
[[bar:Vlad Tsepesch]]
[[bs:Vlad III Tepeš]]
[[bg:Влад Цепеш]]
[[ca:Vlad Ţepeş]]
[[cs:Vlad III. Dracula]]
Ред 228:
[[tr:III. Vlad]]
[[uk:Влад III Дракула]]
[[vi:Vlad Tepes]]
[[zh:弗拉德三世]]
127.551

уредување