Роман Павличенко: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува es:Román Pavliuchenko
с (r2.7.2) (Робот: Менува el:Ρομάν Παβλουτσένκο)
с (r2.7.2) (Робот: Менува es:Román Pavliuchenko)
[[el:Ρομάν Παβλουτσένκο]]
[[en:Roman Pavlyuchenko]]
[[es:Román PavlyuchenkoPavliuchenko]]
[[ext:Roman Pavlyuchenko]]
[[fa:رومان پافلیوچنکو]]
9.281

уредување