Разлика помеѓу преработките на „Кјото“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува th:เกียวโตะ (เมือง)
с (r2.7.1) (Бот Додава: gd:Kyoto)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува th:เกียวโตะ (เมือง))
[[tl:Lungsod ng Kyoto]]
[[ta:கியோத்தோ]]
[[th:เคียวโตะเกียวโตะ (เมือง)]]
[[tg:Кёто]]
[[tr:Kyoto]]
126.033

уредувања