Категорија:1506: Разлика помеѓу преработките

Одземени 4 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:1506, war:Category:1506
с (r2.7.2) (Робот: Додава uk:Категорія:1506)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:1506, war:Category:1506)
[[ru:Категория:1506 год]]
[[sah:Категория:1506]]
[[se:KategoriijaCategory:1506]]
[[simple:Category:1506]]
[[sk:Kategória:1506]]
[[uk:Категорія:1506]]
[[vi:Thể loại:1506]]
[[war:KaarangayCategory:1506]]
[[zh-yue:Category:1506年]]
[[zh:Category:1506年]]
127.201

уредување