Разлика помеѓу преработките на „Роденден“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува jv:Ambal warsa
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Dzimšanas diena)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува jv:Ambal warsa)
[[it:Compleanno]]
[[he:יום הולדת]]
[[jv:Ambal Warsawarsa]]
[[la:Natalis]]
[[lv:Dzimšanas diena]]
126.849

уредувања