Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Бугарија-гео-никулец“

с
с (Робот: Додава kk:Үлгі:Bulgaria-geo-stub)
[[Категорија:Географски никулци за Бугарија<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[ar:قالب:بذرة جغرافيا بلغاريا]]
[[be:Шаблон:Bulgaria-geo-stub]]
[[bg:Шаблон:Селище-България-мъниче]]
85.496

уредувања