Категорија:1506: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава uk:Категорія:1506
с (r2.6.4) (Робот: Додава xmf:კატეგორია:1506)
с (r2.7.2) (Робот: Додава uk:Категорія:1506)
[[ru:Категория:1506 год]]
[[sah:Категория:1506]]
[[se:CategoryKategoriija:1506]]
[[simple:Category:1506]]
[[sk:Kategória:1506]]
[[th:หมวดหมู่:พ.ศ. 2049]]
[[tr:Kategori:1506]]
[[uk:Категорія:1506]]
[[vi:Thể loại:1506]]
[[war:CategoryKaarangay:1506]]
[[zh-yue:Category:1506年]]
[[zh:Category:1506年]]
7.011

уредување