Разлика помеѓу преработките на „Ајдин (покраина)“

Додадени 3 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува tl:Lalawigan ng Aydin
с (r2.7.2) (Робот: Додава tl:Aydın Province)
с (r2.7.3) (Робот: Менува tl:Lalawigan ng Aydin)
[[ckb:پارێزگای ئایدین]]
[[sv:Aydın (provins)]]
[[tl:AydınLalawigan Provinceng Aydin]]
[[tg:Вилояти Айдин]]
[[tr:Aydın (il)]]
126.849

уредувања