Разлика помеѓу преработките на „Апартхејд“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува lez:Апартгьейд
с (r2.7.3) (Робот: Додава lez:Апартхьейд)
с (r2.7.3) (Робот: Менува lez:Апартгьейд)
[[ky:Апартеид]]
[[lad:Apartheid]]
[[lez:АпартхьейдАпартгьейд]]
[[la:Apartheid]]
[[lv:Aparteīds]]
126.033

уредувања