Разлика помеѓу преработките на „Никица Јелавиќ“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hu:Nikica Jelavić
с (r2.7.2+) (Робот: Додава eo:Nikica Jelavić)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hu:Nikica Jelavić)
[[it:Nikica Jelavić]]
[[lt:Nikica Jelavić]]
[[hu:Nikica Jelavić]]
[[mr:निकिका जेलाविच]]
[[nl:Nikica Jelavić]]
9.281

уредување