Разговор со корисник:Bjankuloski06: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(→‎Чиста Реклама!: нова секција)
Нема опис на уредувањето
брао бе чекам да ми одговореш на горе наведеното т.е.
кажи што треба за да биде нечиста рекламата....ц ц ц
 
== Викиречни ==
Здраво, здраво.
Почнав деновиве да убацувам статии во Викиречникот (вклучувајќи помош статија, шаблон статија и предлог за нова главна страна). Гледам дека има Bjankuloski06 и таму. Ако имаш слободно време пиши некој коментар за шаблоните и главната страна на Викиречникот. Јас ќе продолжам да убацувам по 5-6 зборови дневно по тој шаблон. Поздрав ([[Корисник:Toci|Toci]] 00:41, 19 февруари 2008 (UTC))
287

уредувања