Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
(илустрирање)
капацитет = 3.000 |
лига = [[Прва Македонска Лига (фудбал)|Прва македонска лига]] |
сезона = [[Втора фудбалска лига на Македонија 20072011/20082012|20072011/20082012]] |
позиција = 2-ри |
шема_лр1=|шема_т1=|шема_др1=|
Анонимен корисник