Роман Павличенко: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува el:Ρόμαν Παβλουτσένκο
с (r2.7.2) (Робот: Додава el:Ρομάν Παβλουτσένκο)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува el:Ρόμαν Παβλουτσένκο)
[[de:Roman Anatoljewitsch Pawljutschenko]]
[[et:Roman Pavljutšenko]]
[[el:ΡομάνΡόμαν Παβλουτσένκο]]
[[en:Roman Pavlyuchenko]]
[[es:Román Pavlyuchenko]]
127.132

уредувања