Отвори го главното мени

Промени

Додадени 5 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува fa:جامعه‌گرایی
[[eo:Socialismo]]
[[eu:Sozialismo]]
[[fa:سوسیالیسمجامعه‌گرایی]]
[[hif:Samajwaad]]
[[fo:Sosialisma]]
757

уредувања