Категорија:Починати во 1062 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава fi:Luokka:Vuonna 1062 kuolleet
с (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1062.)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fi:Luokka:Vuonna 1062 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1062]]
[[sr:Категорија:Умрли 1062.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1062 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1062]]
[[tt:Төркем:1062 елда вафатлар]]
34.422

уредувања