Хирохито: Разлика помеѓу преработките

Додадени 47 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава sco:Hirohito, zh-classical:昭和天皇
с (r2.7.2) (Робот: Додава bar:Hirohito)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sco:Hirohito, zh-classical:昭和天皇)
[[ru:Хирохито]]
[[sa:हिरोहितो]]
[[sco:Hirohito]]
[[sq:Hirohito]]
[[scn:Hirohito]]
[[vi:Hirohito]]
[[fiu-vro:Hirohito]]
[[zh-classical:昭和天皇]]
[[war:Hirohito]]
[[yi:היראהיטא]]