Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2006 година“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga natawo han 2006
с (r2.7.3) (Робот: Менува se:Category:Riegádeamit 2006)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga natawo han 2006)
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 2549]]
[[vi:Thể loại:Sinh 2006]]
[[war:KaarangayCategory:Mga natawo han 2006]]
[[zh:Category:2006年出生]]
126.849

уредувања