Разлика помеѓу преработките на „NGC 121“

Додадени 225 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава az, de, eo, hr, ko, lb, nl, pl, ru, sh, sk, tr, uk, uz, zh
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if:))
с (r2.7.2+) (Робот: Додава az, de, eo, hr, ko, lb, nl, pl, ru, sh, sk, tr, uk, uz, zh)
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Тукан]]
 
[[az:NGC 121]]
[[de:NGC 121]]
[[eo:NGC 121]]
[[ko:NGC 121]]
[[hr:NGC 121]]
[[lb:NGC 121]]
[[nl:NGC 121]]
[[uz:NGC 121]]
[[pl:NGC 121]]
[[ru:NGC 121]]
[[sk:NGC 121]]
[[sr:NGC 121]]
[[sh:NGC 121]]
[[tr:NGC 121]]
[[uk:NGC 121]]
[[zh:NGC 121]]
126.551

уредување