Предлошка:Корисник it-1: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава bat-smg:Šabluons:User it-1
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава ne:ढाँचा:User it-1)
с (Робот: Додава bat-smg:Šabluons:User it-1)
[[war:Batakan:User it-1]]
[[wuu:模板:User it-1]]
[[bat-smg:Šabluons:User it-1]]
[[zh:Template:User it-1]]
</noinclude>
85.496

уредувања