Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Економија на Кина“

с
r2.7.2+) (Робот: Додава ur:زمرہ:چین کی معیشت
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Categoría:Economía da China)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ur:زمرہ:چین کی معیشت)
[[sv:Kategori:Kinas ekonomi]]
[[uk:Категорія:Економіка Китаю]]
[[ur:زمرہ:چین کی معیشت]]
[[vi:Thể loại:Kinh tế Trung Quốc]]
[[zh-yue:Category:中國經濟]]
126.672

уредувања