Отвори го главното мени

Промени

Додадени 26 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава kn:ಚಳಿಗಾಲ
[[he:חורף]]
[[jv:Mangsa adhem]]
[[kn:ಚಳಿಗಾಲ]]
[[pam:Karimlan]]
[[ka:ზამთარი]]
7.011

уредување