Роман Павличенко: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува es:Román Pavlyuchenko
с (r2.7.2) (Робот: Менува nl:Roman Pavlijoetsjenko)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува es:Román Pavlyuchenko)
[[et:Roman Pavljutšenko]]
[[en:Roman Pavlyuchenko]]
[[es:Román PavliuchenkoPavlyuchenko]]
[[ext:Roman Pavlyuchenko]]
[[fa:رومان پافلیوچنکو]]
127.134

уредувања