Отвори го главното мени

Промени

Додадени 3 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ga:An sóisialachas
[[fo:Sosialisma]]
[[fr:Socialisme]]
[[ga:SóisialachasAn sóisialachas]]
[[gd:Sòisealachd]]
[[gl:Socialismo]]
9.281

уредување