Разлика помеѓу преработките на „Карлови Вари“

Додадени 42 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ka:კარლოვი-ვარი
с (r2.7.2) (Робот: Менува en:Karlovy Vary)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ka:კარლოვი-ვარი)
[[he:קרלובי וארי]]
[[pam:Karlovy Vary]]
[[ka:კარლოვი-ვარი]]
[[kk:Карлови-Вари]]
[[la:Thermae Carolinae]]
7.011

уредување