Разлика помеѓу преработките на „Фосил“

Одземени 3 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Менува te:శిలాజము
с (Робот: Менува te:శిలాజము)
[[tl:Kusilba]]
[[ta:தொல்லுயிர் எச்சம்]]
[[te:శిలాజాలుశిలాజము]]
[[th:ซากดึกดำบรรพ์]]
[[tr:Fosil]]
85.496

уредувања