Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Buli“

нема опис на уредувањето
с
 
Наместо '''Шаблон:Портал:Анатомија/Избрана слика''' користи '''Портал:Анатомија/Избрана слика'''.--[[Корисник:Brest|brest]] 12:19, 16 февруари 2008 (UTC)
 
==Признание за статии поврзани со биологија==
 
Одлична работа што почна да ги средуваш статиите поврзани со Биологија. Само напред! Поздрав [[Корисник:LBakraceski|LBakraceski]] 14:13, 16 февруари 2008 (UTC) :) И мал знак на поддршка:
 
[[Слика:DNA_orbit_animated_small.gif|center|thumb|200px|Награда за посебни придонеси во областа на [[Биологија]]та]]
1.717

уредувања