Разлика помеѓу преработките на „АФИ 100 години... 100 ѕвезди“

с
r2.6.5) (Робот: Додава ja:映画スターベスト100
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:AFI's 100 Years...100 Stars)
с (r2.6.5) (Робот: Додава ja:映画スターベスト100)
[[sw:AFI's 100 Years…100 Stars]]
[[arz:ليستة اهم 50 من نجوم السينماالامريكيه]]
[[ja:映画スターベスト100]]
[[pl:AFI 100 Lat... 100 Gwiazd]]
[[pt:Anexo:Lista do AFI das 50 maiores lendas do cinema]]
4.013

уредувања