Хасан Приштина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hr:Hasan Prishtina
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2) (Робот: Додава hr:Hasan Prishtina)
[[en:Hasan Prishtina]]
[[fr:Hasan Prishtina]]
[[hr:Hasan Prishtina]]
[[hu:Hasan Prishtina]]
[[pl:Hasan Prishtina]]
9.281

уредување