Разлика помеѓу преработките на „Историја на Македонија (1991 - денес)“

нема опис на уредувањето
{{внимание}}
 
Постојат Две Големи Партии во Република Македонија и тоа се:
Вмро-Дпмне и Сдсм
Тие секогаш се расправаат кој да дојде на власт Така да Не се Добри Пријатели
 
 
 
{{Историја на македонскиот народ}}
Анонимен корисник