Разлика помеѓу преработките на „NGC 19“

Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава uz:NGC 19
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if:))
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:NGC 19)
[[nl:NGC 19]]
[[ja:NGC 19]]
[[uz:NGC 19]]
[[pl:NGC 19]]
[[pt:NGC 19]]
126.526

уредувања