Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
с (r2.7.3) (Робот: Менува fa:برگ‌ریزان (مجموعه تلویزیونی))
[[bs:Kad lišće pada]]
[[en:Yaprak Dökümü (TV series)]]
[[fa:برگ‌های ریزانبرگ‌ریزان (مجموعه تلویزیونی)]]
[[hr:Kad lišće pada (TV serija)]]
[[sr:Кад лишће пада (ТВ серија)]]
757

уредувања