Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 2010 година“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fa:رده:فوتبال در ۲۰۱۰ (میلادی)
с (r2.7.1) (Робот: Додава nn:Kategori:Sport i 2010)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fa:رده:فوتبال در ۲۰۱۰ (میلادی))
[[en:Category:2010 in association football]]
[[es:Categoría:Fútbol en 2010]]
[[fa:رده:فوتبال در ۲۰۱۰ (میلادی) در فوتبال]]
[[fr:Catégorie:Football en 2010]]
[[gl:Categoría:Fútbol en 2010]]
126.549

уредувања