Разлика помеѓу преработките на „Франкфурт на Мајна“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува lmo:Francufort sül Men
с (r2.7.1) (Робот: Менува hsb:Frankobrod nad Mohanom)
с (r2.7.1) (Робот: Менува lmo:Francufort sül Men)
[[lij:Francoforte inscio Men]]
[[li:Frankfurt am Main]]
[[lmo:FranchfortFrancufort sül Men]]
[[hu:Frankfurt am Main]]
[[mg:Franckfort/Main]]
2.613

уредувања