Разлика помеѓу преработките на „Глигор Поповски“

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
Отстрането уредувањето на 95.180.147.9 (разговор), вратено на последната верзија на Kiril Simeonovski
с (Отстрането уредувањето на 95.180.147.9 (разговор), вратено на последната верзија на Kiril Simeonovski)
* Шеп, шеп, шеп (гатанки, 1991)
 
== Награди ==
 
Добитник е на наградите:
* „Партизански курир“ (Марибор),