Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Министри за социјален развој“

с
r2.7.1) (Робот: Додава nl:Categorie:Minister van Sociale Zaken
с (r2.7.1) (Бот Додава: da:Kategori:Socialministre)
с (r2.7.1) (Робот: Додава nl:Categorie:Minister van Sociale Zaken)
[[eo:Kategorio:Ministroj pri sociaj aferoj]]
[[lt:Kategorija:Socialinės apsaugos ministrai]]
[[nl:Categorie:Minister van Sociale Zaken]]
[[ru:Категория:Министры социальных дел по странам]]
34.422

уредувања