Разлика помеѓу преработките на „Прва фудбалска лига на Македонија 2007/2008“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува it:Prva Liga 2007-2008 (Macedonia)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lt:Makedonijos futbolo varžybos 2007–2008 m.)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува it:Prva Liga 2007-2008 (Macedonia))
[[en:2007–08 First Macedonian Football League]]
[[fr:Championnat de Macédoine de football 2007-2008]]
[[it:Prva Liga macedone 2007-2008 (Macedonia)]]
[[lt:Makedonijos futbolo varžybos 2007–2008 m.]]
[[pl:Prwa liga macedońska (2007/2008)]]
126.286

уредувања