Ричард Кромвел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава ca:Richard Cromwell
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Річард Кромвель)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ca:Richard Cromwell)
[[be:Рычард Кромвель]]
[[bg:Ричард Кромуел]]
[[ca:Richard Cromwell]]
[[cs:Richard Cromwell]]
[[da:Richard Cromwell]]
34.422

уредувања