Усноцветовидни: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава simple:Lamiales
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува hu:Ajakosvirágúak)
с (r2.6.5) (Робот: Додава simple:Lamiales)
[[ro:Lamiales]]
[[ru:Ясноткоцветные]]
[[simple:Lamiales]]
[[sr:Lamiales]]
[[fi:Lamiales]]
3.967

уредувања