Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Заштитени страници“

с
r2.7.2) (Робот: Брише simple:Category:Protected
с (r2.7.3) (Робот: Додава yo:Ẹ̀ka:Àwọn ojúewé Wikipedia aláàbò)
с (r2.7.2) (Робот: Брише simple:Category:Protected)
[[no:Kategori:Wikipedia beskyttede sider]]
[[pt:Categoria:!Páginas protegidas]]
[[simple:Category:Protected]]
[[sk:Kategória:Wikipédia:Zamknuté stránky]]
[[sl:Kategorija:Zaščitene strani]]
7.011

уредување