Разлика помеѓу преработките на „Керала“

Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава oc:Kerala
с (r2.7.3) (Робот: Додава oc:Kerala)
[[be-x-old:Керала]]
[[bh:केरल]]
[[bg:Керала]]
[[bo:ཀེ་ར་ལཱ།]]
[[br:Kerala]]
[[bg:Керала]]
[[ca:Kerala]]
[[cv:Керала]]
[[no:Kerala]]
[[nn:Kerala]]
[[oc:Kerala]]
[[or:କେରଳ]]
[[pa:ਕੇਰਲਾ]]
126.096

уредувања