Разлика помеѓу преработките на „Цветан Тодоров“

Додадени 36 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: ru:Тодоров, Цветан
(in Finnish)
с (Бот Додаје: ru:Тодоров, Цветан)
[[es:Tzvetan Todorov]]
[[et:Tzvetan Todorov]]
[[fi:Tzvetan Todorov]]
[[fr:Tzvetan Todorov]]
[[it:Tzvetan Todorov]]
[[pt:Tzvetan Todorov]]
[[ro:Tzvetan Todorov]]
[[ru:Тодоров, Цветан]]
[[fi:Tzvetan Todorov]]
[[sv:Tzvetan Todorov]]
59.415

уредувања