Разлика помеѓу преработките на „Западен Бенгал“

Додадени 19 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава oc:West Bengal
с (r2.5.4) (Робот: Менува yo:Ìwọòrùn Bẹ̀ngál)
с (r2.7.2) (Робот: Додава oc:West Bengal)
[[no:Vest-Bengal]]
[[nn:Vest-Bengal]]
[[oc:West Bengal]]
[[or:ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ]]
[[pa:ਪੱਛਮੀ ਬੰਗਾਲ]]
7.011

уредување