Од нас зависи: Разлика помеѓу преработките

Одземени 77 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија Евровизија | песна = {{flagicon|MKD}} Од нас зависи | слика = [[По...)
 
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Песна за Евровизија 2002]]
[[Категорија:Македонски песни за Евровизија|2002]]
[[Категорија:Македонија на Евровизија]]
 
[[en:Od nas zavisi]]
1.170

уредувања