Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Науката во 1956 година“

с
r2.7.2) (Робот: Додава no:Kategori:Vitenskap i 1956
с (r2.7.1) (Робот: Додава uk:Категорія:1956 у науці)
с (r2.7.2) (Робот: Додава no:Kategori:Vitenskap i 1956)
[[ko:분류:1956년 과학]]
[[it:Categoria:Scienza nel 1956]]
[[no:Kategori:Vitenskap i 1956]]
[[pt:Categoria:1956 na ciência]]
[[ru:Категория:1956 год в науке]]
7.011

уредување